Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
FargoRated ★ 4.0
The Big LebowskiRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 3.0
A Serious ManRated ★ 4.0
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 3.0
The White RibbonRated ★ 4.0
The Turin HorseRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5