Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
The Naked DirectorRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 2.5
Big MouthRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 2.5- Psick Univ - HansarangsanakoeRated ★ 4.0
- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.0- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 2.5
- Golden FisheryRated ★ 3.5
- TtoganjipRated ★ 3.0
Immortal Songs: Singing the LegendRated ★ 2.5- 내 친구 우비소년 1Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.0
Mr. BogusRated ★ 3.5