Titles you rated
Idol Time PriParaRated ★ 5.0
PriPara Season 1Rated ★ 0.5
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Overprotected KahokoRated ★ 3.5
Overprotected Kahoko - 2018 Love & DreamRated ★ 3.0- A Meal Makes Her Forget Special 1Rated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0