Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Bring Me HomeRated ★ 2.5