Series
Ratings
71
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 1.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
GlitchRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0- MirandaRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 3.5