Titles you rated
Mune: Guardian of the MoonRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Leap!Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Peter RabbitRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5