Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 1.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0