Titles you rated
The MistRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
Jenny, JunoRated ★ 1.5
Secret SunshineRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 5.0