Titles you rated
StrangerRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
Band of SistersRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 2.0
Love RainRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0