Series
Ratings
47
New HeartRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 1.0
Two MothersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5