Titles you rated
- Steel Troops WRated ★ 4.5
Hijack Season 1Rated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.0
Night Stalker: The Hunt For a Serial KillerRated ★ 2.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0- ItRated ★ 1.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0