Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.5
GravityRated ★ 1.5
FlippedRated ★ 4.5