Titles you rated
Squad 38Rated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 2.0
My Shy BossRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 1.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0- BossRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 2.0- Invisible ManRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0