Series
Ratings
33
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 0.5
The Last CinderellaRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0