Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 5.0