Series
Ratings
79
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 2.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 3.0