Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
After My DeathRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0
Special DeliveryRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
12th Assistant DeaconRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
Sewing SistersRated ★ 3.5
Good TimeRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 1.5
Drive My CarRated ★ 5.0