Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
PietaRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
LucaRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.0- Finding PpongRated ★ 4.0
- Marguerite TramRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 3.5