Movies
Ratings
695
The WhaleRated ★ 3.5
Dear ExRated ★ 4.0
A SunRated ★ 3.5
Upcoming SummerRated ★ 2.5
A Beautiful LifeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
CallRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 2.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.0
Sixty Million Dollar ManRated ★ 1.5
First Love: The Litter on the BreezeRated ★ 2.5
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 2.5
Lady JRated ★ 2.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 3.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 2.5
Four Weddings and a FuneralRated ★ 2.5