Movies
Ratings
105
TangledRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 0.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5