Titles you rated
Golden TimeRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 3.5
- IslandRated ★ 4.5
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
- Daddy FishRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 3.0