Titles you rated
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
- 태풍상사Rated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The ResidenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5