Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 1.0
High KickRated ★ 1.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0