Movies
Ratings
87 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
 WhiplashRated ★ 5.0 WhiplashRated ★ 5.0
 R-PointRated ★ 1.0 R-PointRated ★ 1.0
 MinionsRated ★ 1.0 MinionsRated ★ 1.0
 The Berlin FileRated ★ 5.0 The Berlin FileRated ★ 5.0
 Tidal WaveRated ★ 4.0 Tidal WaveRated ★ 4.0
 The Bride with White Hair 2Rated ★ 1.0 The Bride with White Hair 2Rated ★ 1.0
 Nameless GangsterRated ★ 5.0 Nameless GangsterRated ★ 5.0
 Paranormal ActivityRated ★ 2.0 Paranormal ActivityRated ★ 2.0
 Inside MenRated ★ 5.0 Inside MenRated ★ 5.0
 The Jungle BookRated ★ 2.0 The Jungle BookRated ★ 2.0
 Begin AgainRated ★ 3.0 Begin AgainRated ★ 3.0
 Iron ManRated ★ 4.0 Iron ManRated ★ 4.0
- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
 Real SteelRated ★ 2.0 Real SteelRated ★ 2.0
 All About My WifeRated ★ 5.0 All About My WifeRated ★ 5.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 0.5 Guardians of the GalaxyRated ★ 0.5
 Star Trek: BeyondRated ★ 3.0 Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
 The ThievesRated ★ 4.0 The ThievesRated ★ 4.0
 CarolRated ★ 1.0 CarolRated ★ 1.0