Titles you rated
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5