Movies
Ratings
23
Reign Over MeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
FlightRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 2.0
GravityRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0