Titles you rated
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
School 2017Rated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0