Movies
Ratings
716
The ThingRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
What Did Jack DoRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 2.5
Wild at HeartRated ★ 4.0
Inland EmpireRated ★ 4.5
8½Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Dead RingersRated ★ 4.0
Black FogRated ★ 2.0- WooahRated ★ 1.0
- Stay AliveRated ★ 3.0
The Metal Band’s Guide to the Black HoleRated ★ 2.5
ImagoRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 3.0