Titles you rated
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0