Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 1.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0