Series
Ratings
86
Strangers From HellRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.5
Crossing TimeRated ★ 4.5- Dusk maiden of AmnesiaRated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Dimension WRated ★ 3.5
Spice and Wolf IIRated ★ 4.5