Movies
Ratings
13
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 4.5
Death WishRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
GlassRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.0