Movies
Ratings
122
Vijay and IRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.5