Titles you rated
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Au Revoir les EnfantsRated ★ 4.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
AnomalisaRated ★ 4.5
Night on EarthRated ★ 4.0