Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 1.0
How Do You Play?Rated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 1.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- 나루토 2기Rated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 2.5
Detective YugamiRated ★ 4.0