Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
VolverRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5