Titles you rated
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
KaosRated ★ 4.0
The DecameronRated ★ 4.0
WayneRated ★ 4.5
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 3.5
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Great Season 2Rated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 4.5