Titles you rated
Hymn of DeathRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
I Don't Love You YetRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 2.0