Series
Ratings
30
Dream High 2Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0