Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The DescentRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0