Titles you rated
Beauty WaterRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0- HiGH&LOW: The Red RainRated ★ 5.0
High & Low The MovieRated ★ 5.0
Vampire Vs VampireRated ★ 3.0
Redd Inc.Rated ★ 2.0
MartyrsRated ★ 2.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Big Ass Spider!Rated ★ 3.5
The Creature BelowRated ★ 1.0
PandorumRated ★ 4.0
SplinterRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
American BeastRated ★ 1.0
Cage DiveRated ★ 2.0
Queen CrabRated ★ 1.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
TerrordactylRated ★ 4.0
Out of the DarkRated ★ 3.0