Series
Ratings
38
Slam DunkRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Animal BabiesRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Junji Ito CollectionRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0