Movies
Ratings
385
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Pretty CrazyRated ★ 1.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Forbidden FairytaleRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0