Series
Ratings
14
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5