Titles you rated
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
MindhuntersRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5