Movies
Ratings
369
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
UndineRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0- PilotRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
TangerineRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0