Series
Ratings
23
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0- FeelingsRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0- Forever YoursRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0