Movies
Ratings
99
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0