Movies
Ratings
174
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 2.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 2.0
Child's Play 3Rated ★ 2.0
The Scent of LoveRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0