Titles you rated
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0